Op zoek naar jouw vereniging?

De gemeente Sittard-Geleen heeft veel te bieden aan diversiteit van sportaanbieders- en verenigingen. Wil jij meer bewegen en kennismaken met een bepaalde sporttak of vereniging? Zoek in onderstaand overzicht de sport die bij je past. Veel verenigingen bieden gratis proeflessen. Heb je vragen en/of hulp nodig? Laat het ons weten. 

Woonachtig in de gemeente Beekdaelen? Zoek dan naar je favoriete sport op de beweegwijzer Beweegdaelen.

Verenigingen gemeente Sittard-Geleen (A-Z):

Atletiek
AV Unitas | www.avunitas.nl

---
Badminton
BC WIK | www.bcwik.com

BVM '81 | www.bvm81.nl

BC Het Anker | www.bchetanker.nl

---
Basketbal
Basketbalclub Bumpers | www.bcbumpers.nl

Basketbalclub Springfield ’75 | www.springfield75.nl

---
Boogschieten
Handboogschutterij Lindenheuvel | www.hbs-lindenheuvel.weebly.com

Handboogschutterij de Alpenjagers | www.dealpenjagers.nl

---
Bowling

Sittardse Bowling vereniging | www.bowlingsittard.nl

---
Dans

Clara Lamar | www.claralamar.nl

Femfit | www.dansschoolfemfit.nl

Gymnastiekvereniging Swentibold | www.swentiboldsittard.nl

Jazzballet Flashdance Obbicht | www.flashdanceobbicht.nl

Jazzdance Limbricht | www.jazzdans-limbricht.nl

On fire | www.dancestudio-onfire.nl

Urban Dance | www.urbandancefactory.nl

---
Gymnastiek
Gymnastiekvereniging Swentibold | www.swentiboldsittard.nl

---
Handbal
H.V. Born ’75 | www.hvborn.nl

H.V. Sittardia | www.hvsittardia.nl

H.V. S.V.M | www.hvsvm.nl

Lions | www.limburglions.nl

Omni-Sportvereniging V & L | www.wijzijnvenl.nl

---
Hengelsport

H.S.V De Gaard Born | www.hsvdegaard.nl

---
Hockey
HC Scoop | www.hcscoop.nl

---
Honk- en Slagbal
HSC De Sittard Condors | www.sittardcondors.nl

---
IJshockey

Jeugdbelang Smoke Eaters | www.smokeeaters.nl

---
Jeu de Boules
JBC de But | www.jbcdebut.nl

---
Korfbal
K.V. Gazelle | www.korfbalgazelle.weebly.com

---
Paardrijden
Jagers te Paard Graetheide | www.jagerstepaard-graetheide.nl

---
Schaatsen
Limburgse Schaatsvrienden | www.limburgseschaatsvrienden.nl

VJB Smoke Eaters | www.smokeeaters.nl

---
Tafeltennis

Tafeltennisvereniging Sittard | www.ttv-sittard.nl

T.T.C. Kluis | www.ttckluis.nl

---
Tennis

GTR | www.gtr-tennis.nl

SLTC | www.sltc-sittard.nl

TC Born | www.tcborn.nl

TC Bicht ’14 | www.tcbicht14.nl

TC Keerweide | www.tckeerweide.nl

TC Munstergeleen | www.tcmunstergeleen.nl

TC Oriënt | www.tcorient.nl

TC Panta Rhei | www.tcpantarhei.nl

---
Vechtsport

Budoclub Oud Geleen | www.budocluboudgeleen.nl

Budo Ryu Zitterd | www.budoryusports.nl

Boksclub De Amateur | www.deamateur.nl

Eerste Judoclub Grevenbicht | www.ejcgrevenbicht.nl

Judoclub Overhoven | www.judocluboverhoven.nl

Judokai Born | www.judokai.nl

Karateschool Alken | www.karateschoolalken.nl

Taekwondovereniging Moutarazak | www.lifestylebychaima.com

---
Voetbal
Centrum Boys | Facebook-pagina

DVO | www.vvdvo.nl

Fortuna Sittard | www.fortunasittard.nl

Fortuna ’54 dames | www.fortuna54dames.nl

Geleen Zuid | www.fcgeleenzuid.nl

HBC ’09 | www.hbc09.nl

OVCS | Home | V.V. OVCS (sportlink-clubsites.nl)

VV Sanderbout | Facebook-pagina

Sporting Sittard ’13 | www.sportingsittard13.nl

SV Argo | www.svargo.nl

SVE | www.sve-einighausen.nl

SVM | www.vvsvm.com

VV Born | www.vvborn.nl

VV Heidebloem-Lindenheuvel | www.rkfclindenheuvel.nl

VV Sittard | www.vvsittard.nl

VV Zwentibold | www.vvzwentibold.nl

---
Volleybal

Trivoc ’75 | www.trivoc75.nl

V.C. Carna | www.vc-carna.nl

V.C. Blok ’82 | Facebook-pagina

VC Sittardia | www.vcsittardia.nl

---
Watersport
Duikclub de robben | www.duikclubderobben.nl

OWS ’t Anker | www.ovaborn.nl

Watervrienden Geleen | www.watervriendengeleen.nl

Watervrienden Neptunus Born | www.wvneptunus.com

Z.V. Hellas Glana | www.hellas-glana.nl

---
Wielersport

WCL Bergklimmers | www.wclbergklimmers.nl 

Wielerbaan Geleen | www.stichtingwielerbaangeleen.com 

---
Zaalvoetbal
ZVV Zitterd | www.zvvzittert.nl

ZVV SCWM | www.scwm.nl

ZVV Born | www.zvvborn.nl

ZVV Sittard Geleen Born |

ZVV Awt-Gelaen | www.facebook.com/ZVVAwtGelaen

ZVV Fortuna Sittard-Geleen |

---
* Aangepaste sportaanbieders
Bijzonder in beweging | www.bijzonderinbeweging.nl

Hartpatiëntenvereniging | www.hartpatientensport-sittard.nl

RSVG | www.rsvg.nl

 

 

 

 

Contactpersonen