ONZE MEDEWERKERS

Ecsplore hecht aan een veilige werkomgeving, zowel voor onze medewerkers maar zeker ook voor de deelnemers aan onze activiteiten. Alle combinatiefunctionarissen en buurtsportcoaches hebben dan ook een relevante, afgeronde opleiding op MBO- of HBO-niveau. Naast ervaring in zijn of haar vakgebied beschikt elke medewerker over de gewenste didactische en pedagogische expertise en vaardigheden. Geregeld volgen onze mensen (praktische) bijscholing over gedragsproblematieken, trendsporten, methodisch en/of didactisch handelen, enzovoort. Uiteraard beschikt elke uitvoerende professional over een BHV-diploma en beschikt iedere medewerker over een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG).

Combinatiefunctionarissen in gemeente Sittard-Geleen

Educatie en Sport    
Glenn Dahmen      06 51 80 06 26 gdahmen@ecsplore.nl
Paul Seijben 06 30 55 07 81 pseijben@ecsplore.nl 
Dean Wolters  06 22 96 89 40 dwolters@ecsplore.nl  
Sanne Hamers 06 40 01 14 96 shamers@ecsplore.nl
Judith van Veen 06 22 05 29 13  jvveen@ecsplore.nl 
Stefan Virdis 06 40 65 65 66 svirdis@ecsplore.nl 
Kim Janssen 06 40 11 78 34 kjanssen@ecsplore.nl 
Jorg Smeets 06 13 27 88 03 jsmeets@ecsplore.nl
     
Simone Willems    swillems@ecsplore.nl 
     
Sport    
Tim Heinen    theinen@ecsplore.nl
Erik Meijers    emeijers@ecsplore.nl
Martijn Meijer    mmeijer@ecsplore.nl
Luc Spruit    lspruit@ecsplore.nl
Laura Killaars    lkillaars@ecsplore.nl
Mart Coolen    mcoolen@ecsplore.nl
Noortje Thissen    nthissen@ecsplore.nl
Imke Dings    idings@ecsplore.nl
Bram Pijpers    bpijpers@ecsplore.nl
Martin Martens    mmartens@ecsplore.nl
Kim Janssen    kjanssen@ecsplore.nl
     
Senioren    
Jorn van Harwegen den Breems   06 42 66 82 07  jvharwegen@ecsplore.nl
Marnik Gommers 06 18 64 39 14 mgommers@ecsplore.nl 
Veri Dautzenberg   vdautzenberg@ecsplore.nl
Daniële Dekkers   ddekkers@ecsplore.nl
     
Educatie en Cultuur    
Jan Renders                         06 22 79 07 16     jrenders@ecsplore.nl

 

Combinatiefunctionarissen in gemeente Beekdaelen

Educatie en Sport    
Daan Munsters   06 14 79 24 91    dmunsters@ecsplore.nl
Sjoerd Rietjens    srietjens@ecsplore.nl
Djordy Zaicsek     dzaicsek@ecsplore.nl
     
Educatie en Cultuur    
Ramon Kusters 06 20 86 57 12  rkusters@ecsplore.nl

 

Buurtsportcoaches in gemeente Stein

Educatie en Sport    
Fabian Brinkman                               06 23 29 84 56       fbrinkman@ecsplore.nl
Sjoerd Rietjens   srietjens@ecsplore.nl
Djordy Zaicsek    dzaicsek@ecsplore.nl

 

Manager

Angela van Dinther-Erkens              06 51 79 64 04        aerkens@ecsplore.nl 
SCHRIJF JE METEEN IN VOOR EEN ACTIVITEIT

 

 

Beweegtest

 

Lees hier meer informatie over de beweegtest op het basisonderwijs

Ontmoetingsdagen


Ontmoet en ervaar uw (beweeg)mogelijkheden in de buurt.

Beweeg-o-Theek

 

Check snel al ons sport- en spelmateriaal en reserveer direct en eenvoudig.

Ecsplore werkt in opdracht van de gemeenten SITTARD-GELEEN (uitvoering in samenwerking met SPRINT), SCHINNEN en STEIN
Ecsplore is onderdeel van PIW Groep | Disclaimer | Produced by Produced by www.mediamens.nl www.mediamens.nl