ONZE MEDEWERKERS

Ecsplore hecht aan een veilige werkomgeving, zowel voor onze medewerkers maar zeker ook voor de deelnemers aan onze activiteiten. Alle combinatiefunctionarissen en buurtsportcoaches hebben dan ook een relevante, afgeronde opleiding op MBO- of HBO-niveau. Naast ervaring in zijn of haar vakgebied beschikt elke medewerker over de gewenste expertise en vaardigheden. Geregeld volgen onze mensen (praktische) bijscholing. Uiteraard beschikt elke uitvoerende professional over een BHV-diploma en beschikt iedere medewerker over een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG).

Gemeente Sittard-Geleen    
Paul Seijben 06 30 55 07 81                                                        paul.seijben@ecsplore.nl
Sanne Hamers 06 40 01 14 96 sanne.hamers@ecsplore.nl
Judith van Veen 06 22 05 29 13  judith.veen@ecsplore.nl 
Stefan Virdis 06 40 65 65 66 stefan.virdis@ecsplore.nl 
Jorg Smeets 06 13 27 88 03 jorg.smeets@ecsplore.nl
Simone Willems 06 51 80 15 14

simone.willems@ecsplore.nl

 Daan Pluim    daan.pluim@ecsplore.nl
 Marnik Gommers  06 18 64 39 14  marnik.gommers@ecsplore.nl
Sasha Verjans   sasha.verjans@ecsplore.nl
Veri Dautzenberg 06 20 59 53 10 veri.dautzenberg@ecsplore.nl
Suus Fouraschen 06 51 63 48 24 suus.fouraschen@ecsplore.nl 
Anita van Kessel 06 23 01 23 98 anita.kessel@ecsplore.nl
Amy Karel   amy.karel@ecsplore.nl
     
Vakleerkrachten bewegingsonderwijs    
Erik Meijers    emeijers@ecsplore.nl
Luuk Swinkels    lswinkels@ecsplore.nl 
Luc Spruit    lspruit@ecsplore.nl
Laura Killaars    lkillaars@ecsplore.nl
Mart Coolen    mcoolen@ecsplore.nl
Noortje Thissen    nthissen@ecsplore.nl
Bram Pijpers    bpijpers@ecsplore.nl
Martin Martens    mmartens@ecsplore.nl
Emile Sturmans    esturmans@ecsplore.nl
Ellis Franssen    efranssen@ecsplore.nl
Jordi Cranssen    jcranssen@ecsplore.nl
Ilse Ambergen    iambergen@ecsplore.nl
Liv Aerts    laerts@ecsplore.nl 
     
Cultuur    
Jan Renders                         06 22 79 07 16     jan.renders@ecsplore.nl
Ramon Kusters   ramon.kusters@ecsplore.nl

 

Gemeente Beekdaelen

Educatie en Sport    
Sjoerd Rietjens                                                       06 12 70 45 75 sjoerd.rietjens@ecsplore.nl
Xanne Nanuru 06 57 79 49 74   xanne.nanuru@ecsplore.nl
     
Educatie en Cultuur    
Ramon Kusters 06 20 86 57 12  rkusters@ecsplore.nl

 

Gemeente Stein

Educatie en Sport    
Sanne Hamers                            06 40 01 14 96       sjoerd.rietjens@ecsplore.nl
Djordy Zaicsek   06 51 90 48 93 djordy.zaicsek@ecsplore.nl

 

IKS Westelijke Mijnstreek (Iedereen Kan Sporten)

Chantal Bos                                       06 51 32 67 63        chantal.bos@ecsplore.nl    


Teamleiders

Dean Wolters                                   06 22 96 89 40        dean.wolters@ecsplore.nl
Fabian Brinkman                             06 23 29 84 56       fabian.brinkman@ecsplore.nl

 

 

 

SCHRIJF JE METEEN IN VOOR EEN ACTIVITEIT

 

 

Beweegtest

 

Lees hier meer informatie over de beweegtest op het basisonderwijs

Ontmoetingsdagen


Ontmoet, ontdeken ervaar uw (beweeg)mogelijkheden in de buurt.

Beweeg-o-Theek

 

Check snel al ons sport- en spelmateriaal en reserveer direct en eenvoudig.

Ecsplore werkt in opdracht van de gemeenten SITTARD-GELEEN (uitvoering in samenwerking met SPRINT), BEEKDAELEN en STEIN
Ecsplore is onderdeel van MIK & PIW Groep | Disclaimer | Toegankelijkheidsverklaring | Produced by Produced by www.mediamens.nl www.mediamens.nl