ONZE MEDEWERKERS

Ecsplore hecht aan een veilige werkomgeving, zowel voor onze medewerkers maar zeker ook voor de deelnemers aan onze activiteiten. Alle combinatiefunctionarissen en buurtsportcoaches hebben dan ook een relevante, afgeronde opleiding op MBO- of HBO-niveau. Naast ervaring in zijn of haar vakgebied beschikt elke medewerker over de gewenste didactische en pedagogische expertise en vaardigheden. Geregeld volgen onze mensen (praktische) bijscholing over gedragsproblematieken, trendsporten, methodisch en/of didactisch handelen, enzovoort. Uiteraard beschikt elke uitvoerende professional over een BHV-diploma en beschikt iedere medewerker over een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG).

Combinatiefunctionarissen in gemeente Sittard-Geleen

Educatie en Sport    
Steffie Pieper 06 22 73 69 28    spieper@ecsplore.nl
Paul Seijben 06 30 55 07 81 pseijben@ecsplore.nl 
Lars Meens 06 14 97 69 37 lmeens@ecsplore.nl
Dean Wolters 06 22 96 89 40 dwolters@ecsplore.nl  
Glenn Dahmen      06 51 80 06 26 gdahmen@ecsplore.nl 
Sanne Hamers 06 40 01 14 96 shamers@ecsplore.nl
Judith van Veen 06 22 05 29 13  jvveen@ecsplore.nl 
Stefan Virdis 06 40 65 65 66 svirdis@ecsplore.nl 
Kim Janssen 06 40 11 78 34 kjanssen@ecsplore.nl 
     
Sport    
Daisy Claessens   dclaessens@ecsplore.nl
Marco Akershoek   makershoek@ecsplore.nl
Davey Pruisscher   dpruisscher@ecsplore.nl
Damien Kies   dkies@ecsplore.nl
Wesley Latuhihin   wlatuhihin@ecsplore.nl
Bas Karstenberg   bkarstenberg@ecsplore.nl
Jora Drummen   jdrummen@ecsplore.nl 
Amin Elalji   aelaji@ecsplore.nl
     
Senioren    
Jorn van Harwegen den Breems   06 48 12 88 86   jvharwegen@ecsplore.nl
     
Educatie en Cultuur    
Jan Renders                         06 22 79 07 16     jrenders@ecsplore.nl

 

Combinatiefunctionarissen in gemeente Schinnen

Educatie en Sport    
Lars Meens                          06 14 97 69 37      lmeens@ecsplore.nl        
Daan Munsters 06 14 79 24 91 dmunsters@ecsplore.nl
     
Educatie en Cultuur    
Ramon Kusters 06 20 86 57 12  rkusters@ecsplore.nl

 

Buurtsportcoaches in gemeente Stein

Educatie en Sport    
Fabian Brinkman                               06 23 29 84 56       fbrinkman@ecsplore.nl
Jorg Smeets 06 13 27 88 03 jsmeets@ecsplore.nl

 

Manager

Angela van Dinther-Erkens              06 51 79 64 04        aerkens@ecsplore.nl 
Beweegtest

 

Lees hier meer informatie over de beweegtest op het basisonderwijs

Beweeg-o-Theek

 

Check snel al ons sport- en spelmateriaal en reserveer direct en eenvoudig.

SCHRIJF JE METEEN IN VOOR EEN ACTIVITEIT

 

 

Ecsplore werkt in opdracht van de gemeenten SITTARD-GELEEN (uitvoering in samenwerking met SPRINT), SCHINNEN en STEIN
Ecsplore is onderdeel van PIW Groep | Disclaimer | Produced by Produced by www.mediamens.nl www.mediamens.nl